2010 yılında faaliyetlerine başlayan Organik Mağazam; gıda,sağlık ve kozmetik alanında Türkiye' de temin edilebilen sertifikalı organik ürün çeşitlerini en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Misyonumuz;  Türkiye' de henüz olgunlaşmamış olan organik ürün tüketimini çevreye ve sağlığa duyarlı olan siz değerli müşterilerimizin de desteği ile yaygınlaştırmaktır. Bunun yanında; Organik Mağazam, daha sağlıklı bir yaşam arzulayan ve daha güvenilir gıdalarla beslenmek isteyen müşterilerimize en iyi ürünleri en uygun fiyatlara temin edebilmeyi prensip edinmiştir.

Organik Mağazam olarak sizlere %100 müşteri memnnuniyeti sağlamak hedefimiz olup herhangi bir sorununuzda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmayı taahhüt ederiz.

Organik Mağazam yalnızca bir internet sitesinden ibaret olmayıp aynı zamanda organik ürünleri barındıran bir mağazadır. Dilediğiniz zaman İstanbul/Avcılar' daki mağazamıza gelip ürünleri inceleyebilir, kalitelerini görebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz %100 güvenli bir şekilde internet üzerinden de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siz duyarlı müşterilerimizi mağazamızda görmekten mutluluk duyar, sağlıklı ürünleri sizlere en iyi şekilde sunmaktan onur duyarız.


            Organik Mağazam Ekibi

Adres: Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Menekşe Sk. No.17 Avcılar/İstanbul

E-posta: info@organikmagazam.com

Telefon: +90 (212) 590 92 90