Siparişleriniz 2 iş günü (48 saat) içerisinde Yurtiçi Kargo şirketine teslim edilir. (Bu teslimat süresi, havale/eft ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)


Saat 15:00'dan sonra veya hafta sonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş gününde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir. 


Talep edilen ürünler stoklarımızda bulunmadığı takdirde siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde temin edilir ve kargoya verilir.


Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz İstanbul içi veya dışı teslimat sürelerine bağlı olarak 3 iş günü içinde adresinize teslim edilir. (Uzak mesafeler ve il merkezine uzak yerler için teslimat süresi 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.)


Teslimatta kargo görevlisine Kapıda Nakit Ödeme hizmeti için sipariş tutarınıza 20.00 TL masraf ücreti yansıtılmaktadır.


500 TL (ÜçYüzTürkLirası) Altındaki siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine sadece 30.00 TL sabit kargo ücreti yansıtılmaktadır.


500 TL (ÜçYüzTürkLirası) üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.


Ekolojik dengeyi korumak ve geri dönüşüm sağlamak adına mağazamıza gelen organik-hijyenik gıda kolilerini atmıyoruz, siparişlerinizin gönderilmesinde kullanıyoruz. Lütfen bu durumu bir eksiklik olarak algılamayınız.